Fotomateriaal ter beschikking gesteld door

Sponsoren

Facebook

Uitslagen AM Kortemark 27/28-5-2017

Zondag Klasse 1      
188 Kevin Van De Sompele Brugge Be
101 Richard Uenk Apeldoorn NL
139 Ronny Claeys Damme Be
157 Christ Staelens Adegem Be
159 Peter Henraath Horst NL
176 Stefan Caspers 2e Exloermond NL
171 Dimitri Devogelaere Nevele Be
172 Gert Michiels Leefdaal Be
166 Michael Strobbe Nevele Be
135 Rick van Uden Lith NL
145 Daniel Hutten Nieuw Heeten NL
104 Nick Pelgrom Terwolde NL
111 Niels Vermaete Meulebeke Be
125 Denise de Bruin Zuidwolde NL
133 Equipe Maes Van Der Vloet Ravels Be
         
Zondag Klasse 2      
277 Richard Zwiep Zuidwolde NL
280 Seppe Aerts Baarle Nassau NL
250 Willem Folkerts Koudum NL
240 Kevin Damen Baarle Hertog Be
254 Dirk Rijckaert Adegem Be
215 Jamie van de Zand Beek NL
294 Equipe Rutten Theunissen Sint Anthonius NL
293 Hans Kemker Koudum NL
292 Bjorn Dere Lichtervelde Be
248 Pieter Koeman Wolphaartsdijk NL
235 Herwin Bonhof Deventer NL
208 Greg De Bruijn Wuustwezel NL
239 Ronny Claeys Damme Be
289 Equipe Gijzen Kranenburg Nijemirdum NL
251 Angelo Maene Zerkegem Be
         
Zondag Klasse 3      
350 Willem Folkerts Koudum NL
348 Pieter Koeman Wolphaartsdijk NL
215 Jamie van de Zand Beek NL
293 Hans Kemker Koudum NL
         
Zondag Klasse 4      
411 Gijs Kovac Driebruggen NL
435 Dylan Gerrits Alpen ad Rijn NL
495 Tomas Bartels Afferden NL
467 Dylan Rolly Oedelen Be
434 Kay Pennings Siebengewald NL
433 Jorn Bartels Afferden NL
478 Danique van Uden Lith NL
408 Luc  v Wijlen Genderen NL
429 Elin vd Vossenberg Ysselsteijn NL
428 Aniek Ripperda Den Nul NL
         
Zondag Klasse 5      
501 Frankie Schatteman Destelbergen Be
545 Ivo Galekop Mijdrecht NL
510 Ruben Boeckx Westerlo Be
508 Quinto Zanetti Someren eind NL
520 Jeroen  Blomme   Be
561 Didier D Hondt Blanden Be
593 Equipe Schelstraete Nevele Be
562 Bert Eggink Empe NL
         
Zondag Klasse 6      
649 Remon van Rossum Woerden NL
620 Louis Ripperda Den Nul NL
622 Ischa vd Vossenberg Ysselsteijn NL
611 Gijs Kovac Driebruggen NL
634 Luka van Rijt Afferden NL
         
Zondag Klasse 7      
733 Danny Lauf Siebengewald NL
701 Kevin Uenk Apeldoorn NL
798 Benjamin Vandergeeten Jodoigne Be
788 Tom Lonneville Maldegem Be
721 Peter  Klaassen s'Heerarendskerke NL
717 Jelle  Dens O.L.V. Waver Be
720 John Noordhoek Wolphaartsdijk NL
744 Roy Fitten Venlo NL
742 Ronald Tinholt Swifterband NL
739 Lorenzo Segers Deerlijk Be
         
Zondag Klasse 8      
857 Gilles De Pauw Nevele Be
827 Jens Van Mol Haaltert Be
806 Sven Prinsen Gendringen NL
864 Frank de Bruin Zegveld NL
817 Jelle  Dens O.L.V. Waver Be
821 Peter  Klaassen s'Heerarendskerke NL
844 Roy Fitten Venlo NL
898 Benjamin Vandergeeten Jodoigne Be
816 Peter  van Eeten Someren NL
839 Lorenzo Segers Deerlijk Be
         
Zondag Klasse 9      
908 Modestus Kroon Schermer NL
922 Mervin Klaassen Goes NL
921 Leonard Van De Ven Vlissingen NL
918 Equipe Ripperda vd Wetering Olst NL
964 Frank de Bruin Zegveld NL
959 Remon V/D Akker Bodegraven NL
926 Equipe Hendriks Alphen ad Rijn NL
         
Zondag Klasse 10      
008 Modestus Kroon Schermer NL
022 Mervin Klaassen Goes NL
067 Danny Claeys Knokke Be
021 Leonard Van De Ven Vlissingen NL
059 Remon vd Akker Bodegraven NL
062 Peter Renders Ternat Be
088 Bart Huys Nevele Be
018 Equipe Ripperda vd Wetering Olst NL
         
Zondag Superfinale      
701 Kevin Uenk Apeldoorn NL
922 Mervin Klaassen Goes NL
733 Danny Lauf Siebengewald NL
788 Tom Lonneville Maldegem Be
908 Modestus Kroon Schermer NL
501 Frankie Schatteman Destelbergen Be
717 Jelle  Dens O.L.V. Waver Be
864 Frank de Bruin Zegveld NL
921 Leonard Van De Ven Vlissingen NL
857 Gilles De Pauw Nevele Be
059 Remon V/D Akker Bodegraven NL
508 Quinto Zanetti Someren eind NL
101 Richard Uenk Apeldoorn NL
139 Ronny Claeys Damme Be
348 Pieter Koeman Wolphaartsdijk NL